فهرست مطالب

پایگاه دانش

 • سنگ تراورتن ویانا

  سنگ تراورتن

  تراورتن یکی از انواع پر کاربرد سنگ‌های ساختمانی‌ست. این سنگ به دلیل تنوع و کیفیت بالایی که دارد مورد توجه بسیاری از افراد است. استفاده از تراورتن در بخش‌های مختلفی از ساختمان به ویژه نما امکان‌پذیر است. این سنگ ویژگی‌های منحصربه‌فردی داشته و با توجه به مزایا و معایب آن می‌توانید از آن برای بخشیدن ظاهری زیبا به ساختمان‌تان استفاده کنید. بهتر است با شناخت کافی به سراغ خرید سنگ تراورتن بروید. اگر به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در خصوص نکات مهم در هنگام خرید و همچنین اطلاع از قیمت این سنگ هستید با ما همراه باشید.

 • سنگ گرانیت

  سنگ گرانیت | انواع ، رنگها و کاربرد سنگ گرانیت

  خوب در این مقاله قصد داریم که با پیشینه ،تعریف ، خصوصیات ، انواع و موارد مصرف سنگ گرانیت آشنا شویم همچنین از ویژگیها و خصوصیات سنگ گرانیت براتون می گیم و مزایا و معایب سنگ گرانیت رو یکی یکی و به اختصار براتون مطرح می کنیم و به توضیح آنها میپردازیم.پس با ما همراه باشید.

 • سنگ مرمریت

  انواع سنگ مرمریت همراه با خصوصیات آن

  در این مقاله قصد داریم شما رو با خصوصیات ،قیمت و انواع سنگ مرمریت و هر آنچه که در مورد سنگ مرمریت نیاز دارید آشنا کنیم که بتونید در خرید سنگ مرمریت دقت و آگاهی بیشتری داشته باشید و بتونید خرید بهتر با قیمتی کمتر رو تجربه کنید پس در ادامه با سنگ ویانا همراه باشید.